Denizbank’tan 2020 Yılına Özel Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası – Kredi, Banka ve Ekonomi Blogu

Denizbank’tan 2020 Yılına Özel Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Denizbank, masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında yeni bir kampanya başlattı. Faizsiz olarak nakit desteği almak isteyenler 1000 TL’lik kredi sayesinde acil nakit ihtiyacını karşılamaya başlayabilecek.

Denizbank Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Düşük tutarlı ve masrafsız ihtiyaç kredisi almak isteyenler artık Denizbank’a başvuru yapabilecek. 12 ay vadeye kadar 1000 TL’lik faizsiz kredi kullandıracağını açıklayan bankanın bazı şartlara göre bu hizmeti sunacağı açıklandı. Peki Denizbank masrafsız ihtiyaç kredisi şartları neler?

  • Krediye başvurmak için Denizbank müşterisi olmak
  • Denizbank’ın ‘kurtaran hesap’ uygulamasına başvurmak
  • Açılan yeni hesaptan en az 1 adet otomatik ödeme talimatı vermek

Ödeme talimatının 12 aylık vadede düzenli olarak devam etmesi gerektiğini belirten Denizbank sadece bu hesaba sahip olanlara 1000 TL faizsiz kredi verecek.

Son zamanlarda koronavirüs sebebiyle ekonomiyi canlandırmak için bankaların yeni kampanyaları devreye alacağı düşünülüyor. Vatandaşlar da bu konuda gerekli araştırmaları yaparak doğru kredi seçeneğini en düşük masraflar almayı planlıyor. Denizbank’ın başlattığı faizsiz kredi uygulaması sayesinde pek çok bankanın da aynı kampanyalara başlayacağı düşünülüyor. Haliyle acil nakit çözümleri için Denizbank’ın yanı sıra düşük faizli ve daha fazla miktarda kredi alabilmek için diğer bankaları da takip edebilirsiniz. O halde Deinizbank kurtaran hesap açarak mobil üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilir ve faizsiz kredi seçeneğinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Yazar hakkında: Erhan

Bir yanıt yazın