Akbank Kredi Kartı İçin İnternet Alışveriş Onayı Verme – Kredi, Banka ve Ekonomi Blogu

Akbank Kredi Kartı İçin İnternet Alışveriş Onayı Verme

Birçok kişinin 17 ağustos’ta çıkan tüm kredi kartlarının internet alışverişine otomatik olarak kapatılmasını sağlayan yasa dolayısıyla sıkıntılar yaşadığını görüyor ve okuyoruz.

akbank kredi kartı için internet alışveriş onayı
akbank kredi kartı için internet alışveriş onayı verme

Bu yüzden sitemizde kredi kartınız için internet alışverişlerinize nasıl onay verebileceğinizi adım adım, banka banka yer vermeye çalışacağız. Bugün ilk olarak akbank kredi kartı olanlar için internet alışverişine kapanan kartı kısa sürede nasıl tekrar aktif hale getirebileceğinizi anlatacağız.

En basit ve en tercih edilen yöntem olan sms(kısa mesaj) yöntemine göre;

Akbank axess kart, wings kart veya neo kartınızı bu yukarıdaki sms servisi aracılığı ile internet alışverişlerine tekrar aktif hale getirebilirsiniz. INTERNET yazıp 8885’e direkt olarak kısa mesaj gönderiyorsunuz ve kısa süre içinde sonuç mesajı size geliyor.

Eğer bir sorun oluşmamışsa akbank kredi kartınızın onayınız doğrultusunda internet alışverişlerine tekrardan açıldığını belirten bir mesaj geliyor. Ayrıca bir sorun yaşamanız durumunda, direkt olarak akbank müşteri hizmetleri 444 25 25 / 0850 222 25 25 numaralarından 7/24 aktif durumdadır. Ayrıca sms ile uğraşmak istemiyorsanız bizzat müşteri hizmetleriyle görüşerek de kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

Son olarak hesap işletim ücreti almayan bir banka arıyorsanız sizler için hazırladığımız yazıya buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz. Bunun dışında farklı soru ve sorunlarınız olursa aşağıdan gönderin lütfen.

Axess Kart ve Özellikleri

Akbank’ın en çok kullanılan kredi kartı Axess kart, otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz ve Chip-para kazanabileceğiniz bir karttır. Bununla birlikte 1 Chip-para 1 TL değerindedir. Tüketiciler bu kart ile keyifli bir alışveriş yaparken aynı zamanda Axess üye iş yeri ağında dilediği şekilde kullanabilir.

Axess kart ile yurt içinde ve yurt dışında alışveriş yapabilirken aynı zamanda acil nakit ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Yüzbinlerce noktada alışveriş yaparken taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Axess Kart Otomatik Ödeme Talimatı

Akbank müşterileri 444 25 25 numaralı telefon şubesinden otomatik ödeme talimatı verebilir. Ayrıca Akbank Direkt uygulaması üzerinden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanların en çok kullanılan kredi kartı Axess kart her ay farklı bir fırsat ve kampanya ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Üstelik anlaşmalı iş yerlerinde ekstra taksit imkanı da sağlar. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.axess.com.tr adresini ziyaret edebilir.

Axess’e özel kampanyalar genelde anlaşmalı iş yerlerinde geçerlidir. Trendyol, Özdilekteyim ya da Ebebek gibi mağazalarda belirlenen tarihlerde alışveriş yaparken chip-para kazanma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Ayrıca Petrol Ofisi, D&R, Tefal, İstegelsin gibi platformlar da Axess anlaşmalı iş yerleri arasındadır.

Online alışveriş için internet onayı verdikten sonra tüm bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Akbank’ın resmi web sitesinde de genel kampanyalar hakkında tüm detaylar hem Akbank müşterilerine hem de Axess kart sahibi olmak isteyenlerle paylaşılmaktadır.

İlgili İçerikler

Yazar hakkında: vedoza

Bir yanıt yazın